INSTAGRAM INSPIRACIJA

Gdje Sofia Vergara, Cindy Crawford, Eva Longoria i ostali slavni provode zimske praznike?

Promjena okoline je uvijek dobrodošla kako bismo napunili baterije za novu radnu godinu. Kamo otputovati - otići na neko skijalište ili na plažu? Ovisi od osobe do osobe.

Neki preferiraju odlazak na skijanje gdje mogu uživati u zimskim radostima dok su za one koji ne vole niske temperature topliji krajevi idealan odabir. Za njih zimski praznici provedeni u badiću zvuče odlično. Manekenska obitelj Hadid; majka Yolanda i kćeri Bella i Gigi provode svoje slobodne trenutke zajedno na skijališkim stazama, a za skijanje se odlučila i manekenka Heidi Klum i to zajedno sa svoje četvero djece i bivšim suprugom - glazbenikom Sealom.

❤The love and loyalty of my family is worth a thousand friends........ #MyGirls #FamilyTime

A photo posted by YOLANDA (@yolanda.hadid) on

Beautiful day

A photo posted by Heidi Klum (@heidiklum) on

Manekenka i Chanelova muza Caroline de Maigret puni baterije na skijanju u francuskim Alpama dok manekenka Taylor Hill uživa u američkim planinama i krajoliku Grand Lake.

A photo posted by Caroline de Maigret (@carolinedemaigret) on

3 peas in a pod @loganrae_hill @mackinley_hill @michaelstephenshank

A photo posted by Taylor Hill (@taylor_hill) on

Viktorijine anđelice Joan Smalls, Adriana Lima i Alessandra Ambrosio odmaraju na plažama diljem svijeta, a čini se kako toplo vrijeme godi i glumici Evi Longoriji.

Sunday Funday @WSouthBeach @whotels #wsobefaves

A photo posted by Joan Smalls (@joansmalls) on

Bikini days

A photo posted by Adriana Lima (@adrianalima) on

Sun is shining, the weather is sweet Make you want to move your dancing feet Welcome 2017 ....

A photo posted by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

Good morning!

A photo posted by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on

Za odmor na otoku su se odlučile urednica japanskog Voguea Anna dello Russo koja se odmara na francuskom St. Barthsu, a glumica Sofia Vergara sa svojim mužem Joem Manganiellom odabrala je otok Bora Bora.

Missing

A photo posted by Anna Dello Russo (@anna_dello_russo) on

Learned how to tie a Pareu dress!!!

A photo posted by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

U nastavku pogledajte gdje još zimske praznike provode poznati celebovi.

A photo posted by Jessica Alba (@jessicaalba) on

Hello 2017

A photo posted by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

Last morning in paradise.

A photo posted by Cindy Crawford (@cindycrawford) on