Instagram/Robbie Williams/Jessica Alba
Instagram/Robbie Williams/Jessica Alba

Božićna čarolija diljem svijeta

Pogledajte kako blagdane provode neke od najvećih svjetskih zvijezda

Iako se nemali dio svjetskih celebritija Božić odlučio provesti na putovanju, po mogućnosti u egzotične krajeve, većina je ipak ostala u svojim domovima u krugu obitelji.

Najveselije bilo je u domu pjevačice Gwen Stefani, koja je svojem najmlađem sinu Apollu odlučila pripremiti pravo iznenađenje za Božić. S braćom Kingstonom i Zumom morao je protrčati kroz ukrasni papir postavljen između dva zida kako bi došao do poklona - mini verzije automobila. Bogatašicu Tamaru Ecclestone Rutland je, pak, razveselila mlađa sestra Petra koja je ispred njezinog losanđeleškog doma dopremila kamion snijega kako bi se mogla sanjkati sa svojom kćerkicom Sofijom. Slično je bilo i ispred kuće pjevačice Mariah Carey. Osim što je padao snijeg, američku glazbenicu posjetili su Djed Božićnjak i sobovi - na oduševljenje njezinih klinaca. Glumica Jessica Alba podijelila je posljednju božićnu čestitku kao četveročlana obitelj, dok je britanski pjevač Robbie Williams pozirao gol ispred božićne jelke.

U nastavku pogledajte djelić božićne atmosfere koji su na Instagramu podijelile svjetske zvijezde!

Predsjednik i prva dama SAD-a Donald i Melania Trump

Bivši nogometaš David Beckham

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

Pjevačica Gwen Stefani

A post shared by Gwen Stefani (@gwenstefani) on

Manekenka Gigi Hadid

A post shared by YOLANDA (@yolanda.hadid) on

Glumica Jessica Alba

A post shared by Jessica Alba (@jessicaalba) on

Manekenka Adriana Lima

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on

Manekenka Gisele Bundchen

A post shared by Gisele Bündchen (@gisele) on

Glazbenik John Legend i manekenka Chrissy Teigen

Pjevač Justin Timberlake

Manekenka Kaia Gerber

A post shared by Kaia (@kaiagerber) on

Poduzetnica Tamara Ecclestone Rutland

Pjevačica Mariah Carey

A post shared by Mariah Carey (@mariahcarey) on

Glazbenik Robbie Williams

Pjevačica Jennifer Lopez

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Glumac Will Smith

A post shared by Will Smith (@willsmith) on

Pjevačica Miley Cyrus

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Nogometaš Cristiano Ronaldo