Instagram
JEDAN DAN POSVEĆEN SAMO NJIMA

Kako su zvijezde provele Majčin dan

Jedan od najljepših dana u godini je onaj posvećen majkama kada se svi, barem na tren, sjetimo zahvaliti im na svemu što su učinile za nas – a u tom slavlju sudjeluju i zvijezde.

Neki od njih su se dirljivim objavama zahvalili svojim majkama, dok su slavne glumice, manekenke i pjevačice slavile svoje uspjehe kao majke. Od otkrivanja poklona koje su primile do starih fotografija svojih majki, Instagram je bio preplavljen objavama posvećenih Majčinom danu.

Alicia Keys

Dakota Fanning

#JOY

Objavu dijeli Dakota Fanning (@dakotafanning)

Gwyneth Paltrow

#mothersday

Objavu dijeli Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow)

Kelly Clarkson

Naomi Watts

Lucky me!!! #showoff

Objavu dijeli Naomi Watts (@naomiwatts)

Mariah Carey

Ooh darling cause you'll always be #dembabies

Objavu dijeli Mariah Carey (@mariahcarey)

Gisele Bündchen

Heidi Klum

Happy Mothers day From me to all of you moms out there in the world #mothersday

Objavu dijeli Heidi Klum (@heidiklum)

Doutzen Kroes

Jessica Chastain

Behati Prinsloo

Kris Jenner

Reese Witherspoon

Objavu dijeli Ava Phillippe (@avaphillippe)

Lucy Hale

Gigi Hadid

Katie Holmes

#happymothersday

Objavu dijeli Katie Holmes (@katieholmes212)

Linker
23. listopad 2021 17:41