MARCO BERTORELLO/AFP
Izjednačen s Immobileom

Nogometaši Juventusa pobijedili su Lazio 2:1 u derbiju 34. kola Serie A za plus 8 na ljestvici
Piše: SNObjavljeno: 20. srpanj 2020. 23:45

U derbi utakmici 34. kola Serie A Juventus je u Torinu pobijedio Lazio s 2:1 i tako praktički stavio ruke na pehar pobjednika.

Četiri kola prije kraja sezone Juventus na vrhu ima osam bodova prednosti ispred prvog pratitelja Intera i devet ispred trećeplasirane Atalante i pravo bi se čudo moralo dogoditi da momčad Maurizija Sarrija ne obrani naslov.

Dvostruki strijelac za Juventus bio je Cristiano Ronaldo koji je tresao mrežu u 51. i 54. minuti. Prvi je gol zabio iz jedanaesterca, drugi nakon pogreške Lazijeve obrane i nesebične asistencije Paula Dybale, a ukupno je ove sezone zabio 30 golova u Serie A čime se privremeno probio na čelno mjesto ljestvice najboljih strijelaca. Naime, Ciro Immobile zatresao je mrežu u 83. minuti iz jedanaesterca, za, pokazalo se, konačnih 2:1.

I Ronaldo i Immobile sada imaju po 30 postignutih golova.