
Zagreb je konačno dobio mjesto za okupljanje svih zaljubljenika u poeziju i lijepe stihove – Poetry Cafe je prostor koji će u budućnosti organizirati zanimljiva glazbena gostovanja, ali i noći poezije s poznatim glumcima i umjetnicima te razna kulturna događanja.
Domaćica otvorenja bila je poznata TV i radijska voditeljica Antonija Blaće koja zna kako je mala crna haljinica odličan odabir za svako događanje.
U kombinaciji s romantičnom frizurom i laganim make upom, izgledala je uistinu svježe i elegantno.
Foto: PR
Osim poznate voditeljice, otvorenje su posjetile i broje druge zvijezde: glumci Andrej Dojkić, Nera Stipičević, Nikša Kušelj, Marijana Mikulić, Kristina Krepela i Marija Borić, fotografkinja Mara Bratoš, književnica Sanja Pilić, glumica Katarina Baban i djevojke iz glazbenog dvojca Meritas.
Kako je izgledalo otvorenje i tko je sve od poznatih uživao, pogledajte u našoj fotogaleriji!