USUSRET VJEŠTICAMA

Christina Aguilera: Bundeva za Maxa

Američka pjevačica Christina Aguilera (28) odvela je sa suprugom, glazbenim menadžerom Jordanom Bratmanom (31), dvogodišnjeg sinčića Maxa u kupnju kostima u popularni losanđeleski park Mr.Bones Pumpking Patch.

Omiljeno okupljalište holivudskih celebrityja i paparazza koji se nadaju ekskluzivnim fotografijama, privuklo je i ove godine brojne zvijezde, među kojima se našla i glazbenica koja planira razveseliti malenog Maxa maštovitim kostimom i svijetlećim bundevama za nadolazeću Noć vještica.

Najdraži američki kostimirani praznik – Halloween, Aguilera i njezin suprug, s kojim je već četvrtu godinu u braku, provest će u obiteljskoj atmosferi pa su već počeli nabavljati sve što je potrebno da okite kuću. Otkad je rodila, pjevačica se posvetila odgoju sinčića te je u više navrata izjavila kako ju je trudnoća pozitivno izmijenila.

– S Maxovim rođenjem promijenilo se samo to da mi je on postao prioritet. No, iako mi je najvažniji na svijetu, nastojim odvojiti i neko vrijeme za sebe. Da bi moj sin imao najbolje od mene, moram biti pozitivna, a u “pozitivu” me stavljaju odlazak na masažu, na frizuru, na fitness – tvrdi Aguilera.

21. prosinac 2025 01:26