Iako večeras neće doći na hrvatsku premijeru filma “Seks i grad”, američki glumac Chris Noth, koji u serijalu i filmu glumi neodoljivog Facu, ipak nije mogao odoljeti hrvatskoj vodi. Naime, 53-godišnji se glumac na zabavi modnog dizajnera Josepha Abbouda osvježio Janom, koja je ujedno i pokrovitelj večerašnje hrvatske premijere.
Kao i hrvatsku, Noth je zaobišao i svjetsku premijeru “Seksa i grada” u Londonu, održanu 12. svibnja, jer je htio biti uz svojeg 5-mjesečnog sina Oriona Christophera. Međutim, iako s djevojkom Tarom Wilson i sinom Orionom živi u Los Angelesu, to ga ne sprečava da uživa u čarima njujorškog života. Tako je 21. svibnja svratio na humanitarnu zabavu koju su organizirali Abboud i magazin Gotham kako bi se pomoglo ekološkoj udruzi Rainforest Action Network. No, novinare je manje zanimala zaštita okoliša, a više glumčev sin.
– Orion je prekrasno dijete. Svaki se dan čudim koliko brzo raste, a posebno sam radostan jer će idući tjedan prvi put doći u New York – rekao je Chris Noth okupljenim novinarima držeći u ruci bocu Jane. Inače, Noth je prošloga mjeseca u razgovorima s novinarima HTV-a i Glorije hvalio ljepote hrvatskoga Jadrana te najavio da bi ovoga ljeta mogao posjetiti Dubrovnik.
Josip Jurčić
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....