DOLORES LAMBAŠA

Prekid veze

Još donedavno ljubavna veza glumačkog para, 28-godišnje Dolores Lambaše i 26 godina starijeg Frane Lasića, djelovala je bajkovito. Atraktivna glumica koja je na filmskom festivalu u Puli bila na premijeri svog novog filma “Vjerujem u anđele” redatelja Nikše Sviličića, prije samo nekoliko tjedana opisivala je na svojoj Facebook stranici njihovo idilično zajedničko ljetovanje. Međutim, Lambaša je ovaj tjedan svojim prijateljima poslala SMS poruku u kojoj ih obavještava da je s njihovom ljubavi završeno i da će se iseliti iz zajedničkog stana.

-Obaviještavamo sve drage ljude da se danas, nakon duge i dobro skrivane bolesti, odselila iz naših srca i zauvijek nas napustila ljubav Dolores Lambaše i Frane Lasića – napisala je glumica te nadodala kako su “imali problema već dulje i zato su odlučili ljeto provesti odvojeno kako bi odlučili što dalje, ali su na kraju shvatili da njihovoj vezi nema spasa“.

Nakon dvije godine par je prekinuo a Lambaša se za vikend pridružila poduzetniku Dikanu Radeljaku na ATP turniru u Umagu. Na turniru su pogledali svega dva gema, a zatim se iskrali u obližnji kafić na piće.

10. prosinac 2025 12:32