ROMINA KNEŽIĆ

Vjenčanje u Opatiji, medeni mjesec u Dubaiju

­Odjevena u raskošnu bijelu vjenčanicu, Romina Knežić uplovila je u subotu u bračnu luku. Voditeljica Dnevnika Nove TV udala se za ruskoga odvjetnika Sergeja Šitova, s kojim je bila u vezi godinu dana. Malo, ali elegantno vjenčanje održano je u opatijskoj Villi Angiolini, a mlada je pred uzvanike došla u old timeru i to u pratnji svog oca.

Njihova ljubav procvjetala je nakon nekoliko godina prijateljstva, a Sergej je Rominu zaprosio u srpnju, dok su zajedno bili u Moskvi.

– Nisam mogla vjerovati da je prsten iz Istre nosio čak u Moskvu! Sergej dobro poznaje Kvarner i Istru, skoro bolje nego ja koja sam ondje cijeli život. U jednoj zlatarnici svidio mu se taj jednostavan prsten od bijelog zlata s malim dijamantom. Budući da smo se upoznali u Opatiji, želio je da naše zaruke budu u njegovom gradu – objasnila je 28-godišnja Romina Knežić u ragovoru za Gloriju, istaknuvši tako da je njezin 33-godišnji suprug i te kako romantičan.

Nakon vjenčanja, zaljubljeni par će otputovati u Dubai na medeni mjesec, a po povratku će početi zajedno živjeti u Sergejovoj kući u Opatiji. No, i dalje će biti razapeti između Opatije i Zagreba, gdje će Romina biti od četvrtka do nedjelje, kada su njezini dani za vođenje Dnevnika Nove TV.

­

13. prosinac 2025 09:30