Antonia Dora Pleško

NA PLAŽI S...

Antonia Dora Pleško otkriva gdje provodi ljeto, što sve nosi u torbi za plažu i koja ju ljetna razbibriga najviše zabavlja

Iako je odrasla u Splitu, mladoj pjevačici Antoniji Dori Pleško more i plaža nikad neće dosaditi. Štoviše, zahvaljujući njima njezin indeks sreće sve je veći. A da bi joj morski doživljaj bio potpun, otkrila nam je što se krije u njezinoj torbi za plažu i gdje najradije provodi svoj odmor.

Iako je odrasla u Splitu, mladoj pjevačici Antoniji Dori Pleško more i plaža nikad neće dosaditi. Štoviše, zahvaljujući njima njezin indeks sreće sve je veći. A da bi joj morski doživljaj bio potpun, otkrila nam je što se krije u njezinoj torbi za plažu i gdje najradije provodi svoj odmor.

Opjevano u bezbroj pjesama, književnim avanturama - ljeto je, voljeli ga ili ne, mnogima omiljeno vrijeme za dugi godišnji odmor, opuštanje, ali i ‘buđenje‘ želje za životnom promjenom. U ovom Glorijinom serijalu poznata lica otkrivaju gdje će ove godine na ljetovanje, ali i bez čega ne idu na plažu.

image

Antonia Dora Pleško

Tako smo zavirili u torbu za plažu mlade pjevačice Antonije Dore Pleško (26) u kojoj se nalaze SPF 50 za lice, SPF 30 za tijelo, ulje za tamnjenje, balzam za usne, boca vode, kopča za kosu, karte za remi, loptica za picigin, mobitel i ručnik. Ali to ipak nije sve, ako se pita splitsku glazbenicu.

image

"Od sunca se štitim tako da na more idem u neku normalnu uru. Pijem puno vode, nosim kapu za sunce i obnavljam zaštitni faktor”, govori Splićanka

Sa sobom nosi i kozmetičku torbicu u kojoj se obavezno nalazi neki lip oil, najčešće brenda Clarins, Deep hydration Coconut water od Nacomija, malo kremasto rumenilo Paese, ali i Birkholzov parfem Sol e Samba. Uz svu kozmetiku koju nosi sa sobom, Antonia se drži i provjerenih recepata kad su u pitanju ljepota i hidratacija kože.

image

"Držim da imamo najljepšu obalu i najbolju mediteransku spizu. Nekima je sve to malo ‘precijenjeno‘, ali ja ne mislim tako", drži Dora Pleško

"Od sunca se štitim tako da na more idem kad sunce nije prejako. Pijem puno vode, nosim kapu za sunce i obnavljam zaštitni faktor", govori Antonija Dora čija se ljeta iz djetinjstva, kaže, nisu puno promijenila u odnosu na danas. Doduše sada ima puno više posla, ali i dalje igra picigin dok joj se prsti, kaže, ne smežuraju. Ispričala je da se ovo ljeto ne miče iz Splita, da će ljetni odmor, zapravo, iskoristiti na zimu odlaskom u toplije krajeve. U planu su putovanja na Bali u Maroko, i na skijanje.

image

Ovo ljeto provodi u Splitu, a na zimu u planu su putovanje u Maroko, i na Bali, te skijanje

"Kad god negdje putujem najdraže mi doživjeti čuvene znamenitosti, probati lokalne specijalitete i popiti dobru kavu", govori. Za rodni Split kaže da u njemu voli jako boraviti ljeti, jer joj pruža sve: od dobrih plaža, šušura, zarazne energije...

image

Antonia Dora Pleško

image

Vitku liniju Antonija osim laganoj hrani duguje i sportu, a od ljetnih aktivnosti najdraži joj je picigin

"Držim da imamo najljepšu obalu i najbolju mediteransku spizu. Nekima je sve to malo ‘precijenjeno‘, ali ja ne mislim tako. Pogotovo kad se tome doda naš mentalitet s čijom se devizom i ja slažem - u smislu da treba puno raditi, isto tako i uživati jer jedno bez drugog ne ide", govori pjevačica koja se nedavno snimila pjesmu ‘Ljeto u Parizu‘, a nakon stanke nastavlja s radom na novim pjesmama, dogovaranjem koncerata, i drugim zagrebačkim obavezama.

image

Nedavno je snimila pjesmu ‘Ljeto u Parizu‘, a uskoro s evraća u studio snimati novi materijal

25. studeni 2025 03:13