PRIVATNA ARHIVA
Bijela vs. crna

Naša influencerica i pravnica na festivalu u Cannesu zablistala u dva glamurozna outfita, ne možemo odlučiti koji nam je bolji

Isabella Rakonić može se pohvaliti činjenicom da je jedna od rijetkih Hrvatica koje su dosad imale priliku prošetati crvenim tepihom ovog prestižnog filmskog festivala, a tamo nas uvijek oduševi svojim modnim izdanjima.

Isabella Rakonić može se pohvaliti činjenicom da je jedna od rijetkih Hrvatica koje su dosad imale priliku prošetati crvenim tepihom ovog prestižnog filmskog festivala, a tamo nas uvijek oduševi svojim modnim izdanjima.

Isabella Rakonić ubraja se među najuspješnije i najpoznatije hrvatske influencerice. Na Instagramu je prati više od 470 tisuća ljudi, a svoju publiku redovito inspirira sadržajem koji spaja modu, umjetnost i putovanja. Strastvena je putnica koja često istražuje atraktivne svjetske destinacije, a posebno je zanimljivo kako je ove godine četrnaesti put bila uzvanica Filmskog festivala u Cannesu. Time se svrstava među rijetke Hrvatice koje su imale čast prošetati njegovim prestižnim crvenim tepihom, pa tako nije propustila niti ovogodišnje izdanje, a posebno nas je oduševilo njezino modno izdanje.

Isabella je na otvorenju zablistala u crnoj senzualnoj čipkastoj haljini s naramenicama hrvatskog brenda Nebo koja je savršeno pratila linije njezina tijela, a look je dodatno upotpunila crnim kožnim sandalama na petu te decentnim nakitom zadržavši tako fokus na glamuroznoj kreaciji.

Za dnevni look odlučila se za malo drugačiju varijantu - bijelu čipkastu midi haljinu s uzrokom, također predivnim modelom iz kolekcije brenda Nebo koju je iskombinirala na crni stylish šešir koji je čitavom outfitu dao dodatnu dozu chic efekta.

image
PRIVATNA ARHIVA

Tim smo se povodom prisjetili i njezinog pojavljivanja u Cannesu prošle godine, a tada je njezin modni odabir bio potpuno drugačiji. Influencerica i magistrica prava nosila je bijelu elegantnu satensku haljinu haljini iz Mango Capsule kolekcije s jednostavnim krojem, ali opet dovoljno efektnu da privuče pažnju svih okupljenih. Model koji nije prošao nezapaženo iskombinirala je s visećim dijamantnim naušnicama.

"Cannes je uvijek čaroban! Ove godine posebno uživam u spoju glamura i kreativnosti koji ispunjava grad. Inspiraciju pronalazim na svakom koraku - od crvenog tepiha do ulične mode. Uživam u svakom trenutku", otkrila nam je Isabella uzbuđeno svoje dojmove s ovogodišnjeg izdanja.

image
PRIVATNA ARHIVA

Prošle godine za Gloriju se prisjetila i svog prvog odlaska na festival pa dodala je li se od tada do danas nešto u Cannesu promijenilo. "Moj prvi odlazak na premijeru u Palais bilo je davne 2010. Sjećam se kako je sam proces spremanja bio uzbudljiv, a pogotovo odlazak na crveni tepih. Tada nije bilo niti blizu toliko securityja i drugih sigurnosnih mjera kao danas. Glumice i glumci te drugi poznati i slavni šetali su ulicama Cannesa bez svoje sigurnosne pratnje. Danas samo izađu iz hotela da bi ušli u auto. Grad je odisao većom razinom luksuza i opuštenosti za razliku od danas, gdje se sve vrti oko Instagrama i Instagram modela za razne reklame. Na trenutke kao da je pao u zaborav glavni razlog zašto su svi tu. Većina influencera i modela nakon pojavljivanja na crvenom tepihu izađu na stražnja vrata i ne pogledaju film na čiju premijeru su došli", ispričala nam je tada.

image
PRIVATNA ARHIVA
16. svibanj 2025 08:34