Getty Images
Popularnost na Instagramu

Kako pod ruku idu poznate mame i legendarni model traperica 'mom jeans'? Jako dobro!

Svi se sjećamo 'jeans' generacije iz osamdesetih; traper jakne, modeli traperica visokog struka, prsluci... Traper je bio glavni modni adut, a brojna poznata lica njegovi ambasadori.

Jedna od najpoznatijih među njima bila je Cindy Crawford, legendarni supermodel zlatne ere modelinga. Njezino često pojavljivanje u trapericama populariziralo ih je kao jedan od omiljenih odjevnih komada, a kada se radi o tipičnom modelu tada 'mom jeans' vode glavnu riječ. Širi model traperica visokog struka pripadao je ležernijem pristupu modi, a do danas ostao je jedan od omiljenih trendova iz dalekih osamdesetih. Štoviše, nedavnom mini Instagram kampanjom poznate manekenke, a ujedno i majke, objavile su seriju fotografija u kojoj poziraju u svom omiljenom modelu traperica. Širi model, ugodan za nošenje kroz cijeli dan i ležeran pristup modi njihov je odgovor zašto obožavaju 'mom jeans' model traperica. To je ujedno i njihov odgovor na pitanje u čemu se osjećaju najviše seksi.

Forever in Denim. Thanks @VogueMagazine! #momjeans

A post shared by Cindy Crawford (@cindycrawford) on

Jeans nd hot mamas (link in bio @voguemagazine)

A post shared by Bianca Balti (@biancabalti) on

Thank You Vogue Link In Bio At @voguemagazine ❤ The Mom Jean

A post shared by Natasha Poly (@natashapoly) on

Love the animals

A post shared by Isabeli Fontana ♋ (@isabelifontana) on

Fun day with my homies. Missed you all! #bluejeanbaby

A post shared by Candice Swanepoel (@angelcandices) on

Blue jean baby for @VogueMagazine

A post shared by Lily Aldridge (@lilyaldridge) on

Last Night in Singapore

A post shared by Jourdan Dunn (@jourdandunn) on

Tal mãe , tal filho #favoritepair @voguemagazine by @ingefonteyne

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

Thanks @voguemagazine #momjeans

A post shared by Behati Prinsloo Levine (@behatiprinsloo) on

Denim and mother/models by @voguemagazine

A post shared by Caroline de Maigret (@carolinedemaigret) on

Linker
24. listopad 2021 08:54