Nakon što je prošle godine dizajnerski koncept predstavio jedinstvenu ljetnu kolekciju inspiriranu hrvatskim otocima, za ovogodišnju sezonu novu je kolekciju odlučio upotpuniti inovacijama koje predstavljaju idealan suvenir s jadranske obale i nazvati je "Sve bi seke nosile Mojati".
U fokusu najnovije kolekcije brenda Mojati su narukvice, bijele majice kratkih rukava, plave oversized veste, čarape, torbe za plažu, privjesci za mobitele i ključeve te mirisne svijeće. A s obzirom na velik interes, dizajnerski tim brenda u svoju je ponudu dodao i nove otoke - Pag, Cres, Lošinj, Mljet i Vir.
U kolekciji se tako sada nalazi ukupno 16 hrvatskih otoka.
Novitet u ponudi u odnosu na lanjsku kolekciju svakako su čarape koje dolaze u tri veličine, a čiji su centralni motiv ručno našiveni, štikani otoci. Tu je i omiljeni ljetni dodatak, privjesci za mobitel čije perlice svijetle u mraku i tako podsjećaju na krijesnice bez kojih su ljetne večeri nezamislive. Mojati je kolekciju upotpunio i privjescima za ključeve koji mijenjaju boju ovisno o svjetlu pod kojim se gledaju čime podsjećaju na sjaj i ljeskanje Jadranskog mora. Svaki komad nakita i odjeće iz kolekcije predstavlja otok iz kojeg crpi inspiraciju i to na način da odražava ono što je specifično za baš tu destinaciju, kako bi ih svatko mogao ponijeti i nositi sa sobom uspomene koje će trajati i kada dugo, toplo ljeto prođe.
Čitajte i: Cure detalji s najiščekivanije revije: Balenciagine couture modele nosile Nicole, Kim, Dua Lipa
A u suradnji s domaćim brendom prirodne kozmetike Melli Aromatica, Mojati je osmislio i mirisne, aromaterapijske svijeće koje će u svaki dom donijeti dašak specifičnih mirisa koji se mogu osjetiti isključivo na otocima Hvaru, Visu, Braču, Zlarinu, Lokrumu i Murteru. Svijeće dolaze u posebno dizajniranoj kutijici što ih čini idealnim poklonom s ovih ljetnih destinacija.
Kolekcija “Sve bi seke nosile Mojati” dostupna je putem web shopa, uz besplatnu dostavu za narudžbe iznad 350 kuna. Više o kolekciji i brendu može se saznati putem službenog Mojati Instagram i Facebook profila.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....