Moro Beach Stupe

 MORO BEACH STUPE
Čisti hedonizam

Zašto je beach bar na otočiću korčulanskog arhipelaga tako privlačan? Modrić, Kovačić i Đoković vratili su mu se i ovo ljeto

Legendarni sportaši i predsjednik UEFA-e uživali su na popularnoj destinaciji između Korčule i Pelješca do koje se može doći organiziranim prijevozom.

Legendarni sportaši i predsjednik UEFA-e uživali su na popularnoj destinaciji između Korčule i Pelješca do koje se može doći organiziranim prijevozom.

Iza Luke Modrića (39) je aktivan i poprilično napet period – odradio je sjajnu nogometnu sezonu, oprostio se sa svojim dugogodišnjim klubom Real Madridom, potpisao ugovor s Milanom i sada je vrijeme za zasluženi odmor, a gdje drugdje nego na našoj obali. U Hrvatsku je doputovao prije tjedan dana, točnije u rodni Zadar, odakle se uputio nešto južnije gdje se zabavlja u dobrom društvu.

Luka je posjetio bar Moro Beach Stupe, na istoimenom otočiću koji se nalazi između Korčule i Pelješca i koji je nezaobilazna lokacija mnogima koji se nađu na otoku, popularan među domaćim i svjetskim zvijezdama. Luka se tako tamo družio s tenisačem Novakom Đokovićem (38) koji se tamo zabavljao i prošle godine, svojim prijateljem i kumom Mateom Kovačićem (31) te predsjednikom UEFE Aleksandrom Čeferinom (57). Njihova je zajednička fotografija objavljena na profilu na Instagramu korčulanskog kluba i čini se da su se dobro proveli, a Novak je Luki i Mateu poklonio svoje potpisane majice.

"Danas smo imali čast ugostiti legende. Novak Đoković, Aleksandar Čeferin, Luka Modrić i Mateo Kovačić", napisali su uz fotografiju.

Na ovaj čaroban otočić može se doći organiziranim brodskim prijevozom, a s obzirom na veliku potražnju i interes turista, preporučuje se rezervacija mjesta unaprijed, bilo da dolazite u restoran koji se nalazi u sklopu bara na neki od mediteranskih specijaliteta ili samo na neki od njihovih koktela s potpisom.

image

Do otočića se može doći organiziranim brodskim prijevozom

MORO BEACH STUPE
image

Otočić Stupe

MORO BEACH STUPE
image

Moro Beach Stupe

MORO BEACH STUPE
image

Večera uz najljepši zalazak sunca

MORO BEACH STUPE
image

Bar postoji od 2017. godine

MORO BEACH STUPE

Bar postoji od 2017. godine, okružen je kristalno čistim morem i stijenama, tu je i poznata ljuljačka iznad mora koju ste sigurno barem jednom vidjeli na društvenim mrežama, ležaljke na šljunčanoj plaži, savršen zalazak sunca, DJ-evi koji puštaju glazbu, a atmosferu dodatno zagrijavaju profesionalne plesačice i plesači koji plešu u latino ritmovima uz koje je gostima nemoguće ne zaplesati.

image

Moro Beach Stupe

MORO BEACH STUPE
image

Otočić Stupe

MORO BEACH STUPE
image

Poslužuju se vrhunski mediteranski specijaliteti

MORO BEACH STUPE
image

Fini koktel uz plavo more

MORO BEACH STUPE

Ni Luki ni Mateu ovo nije bio prvi posjet otočiću Stupe, tamo su uživali i prije tri godine u društvu svojih supruga Vanje Modrić i Izabele Kovačić.

image

Stupe okružuje kristalno čisto more

MORO BEACH STUPE
image

U ponudi restorana su specijaliteti mediteranske kuhinje, spravljeni od lokalnih namirnica

MORO BEACH STUPE
image

Ljuljačka nad morem koja je postala viralni hit

MORO BEACH STUPE
03. prosinac 2025 22:07