Zagrebačka slastičarka udala se na Gornjem gradu za svog partnera iz Argentine s kojim je od 2024. godine, a blistala je u La Jupe vjenčanici.
Kad nam je u ožujku otkrila da ju je partner iz Argentine zaprosio na "najromantičniji mogući način" i da će vjenčanje biti tijekom ljeta, poznata zagrebačka slastičarka Ivana Čuljak nije skrivala koliko je uzbuđena i sretna. Detalje prosidbe željela je zadržati kao dio intime sebe i svog odabranika, no obećanje je ispunila, par je proteklog vikenda izgovorio sudbonosno "da" na intimnoj građanskoj ceremoniji u Zagrebu, na Gornjem gradu.
Ivana je na svom profilu na Instagramu objavila fotografije najljepšeg dana u životu, a posebnu je pažnju, očekivano, privukao i Ivanin vjenčani outfit i vjenčanica popularnog mostarskog modnog brenda La Jupe. Poznat po profinjenim i romantičnim kreacijama, La Jupe je inače jedan od Ivaninih omiljenih brendova čije kreacije bira za posebnije prigode, pa tako i za ovu prigodu. Izbor je pao na elegantnu, usku bijelu haljinu čistih linija, ukrašenu volanima i bijelim vrpcama, model imena Meri. Cijeli je izgled upotpunila zlatnim salonkama s visokim potpeticama, dizajnerskom pismo-torbicom, raspuštenom kosom i decentnom šminkom koju potpisuje makeup artistica Iva Dujić.
"Vjenčanicu mi je kreirala i sašila moja prijateljica, modna dizajnerica i osnivačica brenda La Jupe Sanja Dujmović. Ja sam jednostavna po pitanju odabira haljina, ne volim komplicirati i njoj sto posto vjerujem kada je riječ o odabiru savršene haljine. Ovo nije prvi put da mi ju je birala, rekla je da ima haljinu za mene i znala sam da će biti najljepša", govori nam Ivana.
Sanja ju jako dobro poznaje pa joj je izbor vjenčanice bio jednostavan zadatak, ali i posebna čast jer je izabrala nju za tu najvažniju prigodu.
"Materijal je toliko poseban jer sam diktira kroj haljine, a volančići i duge lepršave vezice savršeno odgovaraju Ivaninom razigranom karakteru. Najveći kompliment je to što je sve prepustila meni i na prvoj probi samo rekla: ‘To je to.’ Model Meri dostupan je za narudžbu u ovoj bijeloj nijansi, osmišljen samo zbog Ivane i puder ružičastoj nijansi", otkriva Sanja.
Buket od kuma
Uz nju je nosila i predivan buket koji joj je poklonio njezin vjenčani kum Marin Sušac, s kojim ju veže prijateljstvo duže od dvadeset godina. Umjesto klasičnog buketa u rukama je nosila profinjenu kombinaciju bijelih orhideja i nježno ružičastih nerina, a za nju su ga izradili u Tulip Studiju. Minimalističkog dizajna i bez suvišnog zelenila, savršeno se uklopio u cijelu priču. "Moj kum Marin mi je objasnio da je tradicija da kume, odnosno kumovi, kupuju mladoj vjenčani buket. Sam ga je birao i moram reći da me oduševio odabirom. Buket je prekrasan i baš po mom ukusu", priznaje.
Nakon građanskog vjenčanja u krugu najbližih prijatelja i kumova, par će imati i veliko vjenčano slavlje u kolovozu u Bosni i Hercegovini. Proslava će trajati dva dana, a Ivana će nositi dvije vjenčanice. Onu glavnu potpisuje brend Lokomotiva Ivanine prijateljice Lane Puljić, a drugu također Sanja Dujmović. "Glavna vjenčanica bit će slojevita, skidat će se po dijelovima, a drugog dana nosit ću još jedan La Jupe model", najavljuje Ivana.
Životno putovanje
U jednom od intervjua otkrila nam je da je naočitog Argentinca upoznala sasvim slučajno u svojoj zagrebačkoj slastičarnici "Neka jedu kolače" 2024. godine. Budući da je on strastveni zaljubljenik u motore, s njim je počela dijeliti strast prema putovanjima na dva kotača. "Moj dečko je veliki zaljubljenik u motore. Obišao je s njima cijelu Europu", rekla je svojedobno za Gloriju. Zajedno su putovali i u Armeniju, Gruziju, Tursku, uz cijelu obalu Crnog mora, Bugarsku i Srbiju, a potom obišli Škotsku i Irsku, a onda ju je odveo i na putovanje u svoju rodnu Argentinu.
"Glavni zaduženi za planiranje i organizaciju bio je, naravno, moj dečko – najbolji organizator putovanja ikada. Stalno mi je pričao o mesu u Argentini pa smo, čim smo sletjeli, prvo otišli pojesti odreske. Iako nisam velika ljubiteljica mesa, njemu je to bila najveća radost”, rekla nam je Ivana, koja je zaruke proslavila i sa svojom obitelji u Hercegovini gdje ih uskoro čeka nezaboravna proslava.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....